ukr
Новоград-Волинський
07:24
1/3
Актофіт - захист від колорадського жука.
Актофіт - захист від колорадського жука. - фото 1 Актофіт - захист від колорадського жука. - фото 2 Актофіт - захист від колорадського жука. - фото 3

Актофіт - захист від колорадського жука.

12 грн  /штука
Кучинський Володимир, нач.торг. відділу
на Флагма з 2 жовтня 2014
Продам

Актофіт 0,2% к. е. належить до нового покоління засобів захисту рослин, який вдало поєднує в собі високу ефективність та специфічність дії, м’які санітарно - гігієнічні та екологічні характеристики.
Препарат біологічного походження для знищення шкідників сільськогосподарських культур та декоративних рослин, діючою речовиною якого є комплекс природних авермектинів, які продукуються непатогенним ґрунтовим грибком – Streptomyces avermitilis. Авермектини - це природні специфічні нейротоксини, які проникають в організм комах кишковим або контактним шляхом та незворотньо вражають їх нервову систему.
Актофіт 0,2% к. е. пройшов широку апробацію на декоративних і сільськогосподарських культурах відкритого та закритого грунту України, і в даний час може розглядатись як інсектицид з низькими токсиколого - гігієнічними характеристиками. Препарат діє проти слідуючих шкідників сільськогосподарських та декоративних культур: колорадський жук, попелиці, рослинні кліщі, трипси, капустяний білан, совки, плодожерки, яблунева міль, мінуючі молі та інші шкідники.

Умови застосування:
Обробку рослин слід проводити в суху, ясну погоду при малоймовірних опадах протягом 8-10 годин. Обробка проводиться будь - яким типом оприскувачів. Вже через 8-10 годин після обробки, в залежності від температури повітря, гризучі шкідники перестають живитися та пересуватися (для сисних шкідників цей час триває до 8 - 16 годин) . Дія препатату при сприятливих погодних умовах може продовжуватись до 10 діб. Оптимальна температура для обробки актофітом 0,2% к. е. 18°С і вище. При температурі повітря 28°С та вище рекомендується зниження норми витрати препарату на 25% без витрати його ефективності. Не рекомендується проводити обробку у вечірній час.
Остання обробка за 48 годин до збору врожаю.

Застереження: Засоби індивідуального захисту загальноприйняті: обробку препаратом проводять в спецодязі ( бавовняний халат, гумові рукавиці, респіратори фільтруючі).
Під час роботи забороняється курити, пити і приймати їжу.
Після роботи необхідно зняти одяг, вимити з милом обличчя і руки.
Зберігання робочого розчину не допускається. Актофіт 0,2% к. е. не є токсичним для теплокровних і не викликає резистентності (звикання) у шкідників. Термін ізоляції бджіл - 1 доба.
Температура зберігання - 20°С - 30°С. Гарантійний термін зберігання 2 роки.
Препарат неефективний по кладці колорадського жука та проти слимаків на капусті.

Фасування: 40мл, 200мл, 0,9л, 4,5л.

Оновлено: 13 березня 2018, 23:10
переглядів: 367
Схожі оголошення
59 $ /л ціна
Агрохім-Захист, ТОВ, Вінниця, 162 км
Системний інсектицид контактної та кишкової дії, який дозволяє...
505 грн /л ціна
Агроцентр Поділля, ПП, Вінниця, 162 км
Протруйник -Командор ― Альфа Хімгруп Діюча речовина: Імідаклоприд, 200...
112 грн /л ціна  від 102 грн /л оптом
Торговий Дім Ензим, ТОВ, Вінниця, 162 км
Колорадоцид ENZIM Agro - біологічний інсектицид для захисту...
56 $ /л ціна
Агрохим-Захист, ТОВ, Вінниця, 162 км
Діюча речовина: Тіаклоприд, 480 г/л Тара: 1 л Властивості: Каліпсо®...
10 грн /шт ціна
Профдезинфекция, ТОВ, Вінниця, 162 км
В торгових точках «Профдезінфекції» На ринку «Урожай», на ринку...
×
×
×
×
×